Wiodący Producent Wyrobów Garmażeryjnych
„U Jędrusia” sp. z o.o.

do Zakładu w Morawicy koło lotniska w Balicach
poszukuje pracownika na stanowisko:

Konserwator

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie drobnych napraw oraz prac konserwacyjnych na terenie zakładów i punktów firmowych Spółki
• drobne prace elektryczne,
• prace konserwatorskie, np. malowanie, szpachlowanie, flizy , inne drobne prace budowlane.

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenie min. zawodowe,
• uprawnienia SEP do 1 kV,
• umiejętności tzw. „złotej rączki”,
• prawo jazdy kat. B,
• dyspozycyjność,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
• dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność,
• możliwa praca zmianowa.

Kontakt:
Aplikacje proszę składać osobiście pod adresem Morawica 306, od poniedziałku do piątku w godzinach 10-13 lub przesłać pocztą elektroniczną.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego pocztą elektroniczną.

W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 833)”.
Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).