Wiodący producent dań gotowych i wyrobów garmażeryjnych  „U JĘDRUSIA” sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje:

Pakowacz

Miejsce pracy: Morawica k/Balic

Obowiązki:

  • obsługa maszyn produkujących i pakujących wyroby garmażeryjne /gwarantujemy szkolenia/,
  • proste prace manualne przy produkcji i pakowaniu.

Oferujemy:

  • szansę zdobycia doświadczenia w dużej, nowoczesnej firmie,
  • regularne, pewne i konkurencyjne wynagrodzenie wraz z gwarantowanymi dodatkami,
  • premie miesięczne,
  • premie kwartalne,
  • atrakcyjne paczki na święta,
  • finansową nagrodę roczną,
  • nagrodę „500+500” za pozyskanie nowego pracownika,
  • ubezpieczenie na życie i inne benefity /np. karta multisport, opieka medyczna/,
  • zapewniamy dowóz do zakładu w Morawicy z Krakowa, Olkusza, Chrzanowa, Trzebini, Alwerni, Babic, Płazy, Tenczynka oraz Krzeszowic.

Wymagamy:

  • chęci do pracy,
  • dla operatorów maszyn: podstawowa obsługa komputera,
  • książeczka sanepid od pierwszego dnia pracy.

Przed wysyłką swojego CV zapoznaj się z informacjami dotyczącymi przetwarzania twoich danych osobowych.
Sposób w jaki będziemy postępować z przesłanym CV zależy od tego, jakie zgody zostały wyrażone.

INFORMACJE O CV       PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).