U Jędrusia Sp. z o.o. do zakładu produkcyjnego w Morawicy,
poszukuje:

Pracownika ekipy sprzątającej

Obowiązki:

  •  praca przy myciu maszyn na hali produkcyjnej
  •  montaż i demontaż maszyn produkcyjnych.

Wymagamy:

  •  aktualnej książeczki sanepid,
  •  chęci do pracy,
  •  praca weekendowa.

Oferujemy:

  •  praca dodatkowa – weekendowa,
  •  regularne, pewne i atrakcyjne wynagrodzenie /stawka godzinowa od 15,20 zł plus dodatki/,
  •  szansę zdobycia doświadczenia w dużej, nowoczesnej firmie,,
  •  zapewniamy dowóz do zakładu w Morawicy z Krakowa, Chrzanowa, Trzebini, Alwerni, Babic, Płazy, Tenczynka oraz Krzeszowic.

Kontakt:
Aplikacje proszę składać osobiście pod adresem Morawica 306, od poniedziałku do piątku w godzinach 10-13 lub przesłać pocztą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).