U Jędrusia Sp. z o.o. do zakładu produkcyjnego w Morawicy,
poszukuje – docelowo na ETAT:

PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO

Obowiązki:
– prace porządkowe.

Wymagamy:
– chęci do pracy,
– mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, uprawnienia UDT, psychotesty.

Oferujemy:
– szansę zdobycia doświadczenia w dużej, nowoczesnej firmie,
– regularne, pewne i konkurencyjne wynagrodzenie wraz z gwarantowanymi dodatkami,
– premie miesięczne,
– premie kwartalne,
– atrakcyjne paczki na święta,
– finansową nagrodę roczną,
– nagrodę „500+” za pozyskanie nowego pracownika,
– ubezpieczenie na życie i inne benefity /np. karta multisport, opieka medyczna/,
– zapewniamy dowóz do zakładu w Morawicy z Krakowa, Olkusza, Chrzanowa, Trzebini, Alwerni, Babic, Płazy, Tenczynka oraz Krzeszowic

Kontakt:
Aplikacje proszę składać osobiście pod adresem Morawica 306, od poniedziałku do piątku /bez środy/ w godzinach 10-13 lub przesłać pocztą elektroniczną.

Telefon: 669 453 355 .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).