Specjalista Utrzymania Ruchu, Automatyk Do Działu Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn, urządzeń,
  • Bezpośrednia współpraca z kierownikami technicznymi,
  • Systematyczna kontrola oraz dbanie o odpowiedni stan techniczny maszyn i urządzeń,
  • Przeprowadzanie bieżących napraw oraz przeglądów maszyn i urządzeń,
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii,
  • Uczestniczenie w tworzeniu harmonogramów obsługi technicznej  i dokumentacji utrzymania ruchu,
  • Raportowanie prac do kierowników technicznych,
  • Udział w modernizacjach i uruchamianiu linii produkcyjnych,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, szczególnie w Zakładzie o charakterze produkcji spożywczej mile widziane,
  • Wykształcenie techniczne; preferowane – automatyka, mechatronika i pokrewne,
  • Uprawnienia SEP,
  • Znajomość mechanizmów automatyki przemysłowej – sterowników PLC, komputerów przemysłowych, czujników, falowników, serwonapędów,
  • Praktyczna znajomości zagadnień z dziedziny elektryki, automatyki przemysłowej, pneumatyki i hydrauliki oraz umiejętność czytania rysunków i schematów technicznych,
  • Znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office),
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziane.

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i długim stażu,
  • Pewne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę,
  • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dodatkową premię dyspozycyjną,
  • Premię roczną,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Wsparcie całego zespołu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).