Specjalisty ds. Inwestycji, Energetyk

Miejsce pracy: Morawica (pow. krakowski)

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie i zarządzanie inicjatywami przyczyniającymi się do rozwoju portfela energetycznego
  • Opracowanie analiz zapotrzebowania na energię elektryczną, gaz, wodę odbiór ścieków w stosunku do planów/prognoz rozwoju i rozbudowy firmy w perspektywie krótkiej i długoterminowej
  • Bieżąca obsługa Zakładów produkcyjnych pod kątem zużycia mediów (gaz, prąd, woda, ścieki) oraz ich analiza
  • Współpraca bezpośrednia z dostawcami mediów
  • Opracowywanie oraz wdrażanie rozwiązań mających na celu obniżenie kosztów energii
  • Nadzór nad  inwestycjami budowlanymi w firmie
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie realizacji inwestycji
  • Umiejętność sporządzania kosztorysów (mile widziane)
  • Organizowanie i koordynowanie prac brygady remontowo-budowlanej
  • Przygotowywanie wniosków i kompletowanie dokumentów koniecznych do uzyskiwania pozwoleń na budowę
  • Kontakty z urzędami w sprawach planowanych inwestycji
  • Przygotowywanie i weryfikacja materiałów do postępowań przetargowych w zakresie inwestycji i remontów
  • Pełnienie nadzoru nad realizowanymi zadaniami inwestycyjnymi
  • Organizowanie i kontrolowanie procesu inwestycji
  • Przygotowywanie materiałów i sporządzanie sprawozdań z zakresu działalności inwestycyjno-remontowej
  • Uczestniczenie w inwentaryzacji majątku w zakresie eksploatacji obiektów
  • Umiejętność czytania map oraz innych dokumentacji procesu inwestycji

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (energetyka, budownictwo)
  • Uprawnienia SEP
  • Znajomość zagadnień związanych z energetyką
  • Mile widziane uprawnienia ogólnobudowlane, znajomość prawa budowlanego oraz doświadczenie w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości
  • Znajomość procesu przygotowania inwestycji do realizacji
  • Umiejętność zarządzania grupą osób, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość: Autocad, pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i długim stażu
  • Pewne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę,
  • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dodatkową premię dyspozycyjną
  • Premię roczną
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie całego zespołu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego klikając przycisk Aplikuj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).