Praca Specjalisty ds. Spedycji w dziale zbytu

Praca biurowa

Miejsce pracy: okolice Krakowa – Morawica koło lotniska w Balicach

Szukamy osób:

  • z bardzo dobrą znajomością komputera
  • ze znajomością programu CDN i programów logistycznych np. MKR
  • samodzielnych
  • potrafiących zorganizować swoja pracę
  • znających standardy jakościowe i sanitarne w zakresie produkcji art. spożywczych
  • komunikatywnych, z umiejętnością pracy w zespole

Zadania:

  • wystawianie dokumentów związanych z wysyłką towaru tj. WZ , faktura VAT, list przewozowy, zamówienia
  • sprawdzanie zgodności stanu towaru z dokumentacją
  • współpraca z działem produkcji i magazynem

Wymagania:

  • książeczka  do celów sanitarno –epidemiologicznych
  • dyspozycyjność – konieczność prace na zmiany –własny dojazd
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość pakietu biurowego MS Office

Oferujemy:

  • prace w młodym i prężnym zespole
  • pewne i regularne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego na adres: kadry@ u-jedrusia.pl

W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 833)”.

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).