Wiodący producent wyrobów garmażeryjnych
w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje

Zaopatrzeniowiec – magazynier

Do Działu Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Morawica k/Krakowa, Wieliczka

Wymagania:
• Czynne prawo jazdy kat B –minimum 1 rok doświadczenia – warunek konieczny
• Znajomość obsługi komputera -Office
• Ogólna wiedza z zakresu mechaniki, elektryki
• Znajomość topografii Krakowa i okolic – mile widziana
• Dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym
• Dokładność
• Kreatywność
• Znajomość programu CDN XL (lub innych programów bazodanowych) – mile widziana

Obowiązki:
• zapewnienie prawidłowego zaopatrzenia magazynu dz. technicznego:
– ofertowanie części i materiałów
– zamówienia i dobór materiałów drogą elektroniczną
– zaopatrzenie w materiały i części samochodem służbowym
• dbałość o odpowiednie stany magazynowe – prowadzenie gospodarki magazynowej
• bieżące wprowadzanie zmian do systemu

Kandydatom oferujemy:
• ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i długim stażu
• Pewne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
• Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę,
• Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Dodatkową premię dyspozycyjną
• Premię roczną
• Niezbędne narzędzia pracy
• Wsparcie całego zespołu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego.

W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 833)”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).