Katarzyna Krupińska – bohaterka książki „50 Osobistości Biznesu”

Wiceprezes Zarządu U Jędrusia jedną z bohaterek książki wydanej na rzecz Fundacji Rak’n’Roll. Wygraj Życie!
Katarzyna Krupińska, Wiceprezes Zarządu U Jędrusia znalazła się w gronie osób opisanych w książce „50 osobistości biznesu”. To unikalne wydanie przygotowane przez redakcję Businesswoman & life, w którym przybliżono sylwetki liderów biznesu, ich drogi do sukcesu oraz cenne lekcje, jakie wynieśli ze swoich doświadczeń zawodowych. Każda z opisanych osób to przykład wytrwałości, innowacyjności oraz zaangażowania w rozwój swojego biznesu i wsparcie społeczności.
Katarzyna Krupińska udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o tym, co stoi za sukcesem firmy U Jędrusia, o jej ciekawej historii, recepturach. Podzieliła się swoimi marzeniami oraz tym, co sprawia jej najwięcej szczęścia i daje spełnienie w życiu prywatnym.

Warto zaznaczyć, że wszystkie środki zebrane ze sprzedaży tej książki zostaną przekazane na rzecz Fundacji Rak’n’Roll, co jeszcze bardziej podkreśla charytatywny charakter tego projektu.
14 czerwca, odbyła się gala charytatywna z okazji 15-lecia Fundacji Rak’n’Roll! Wygraj Życie. To wyjątkowe wydarzenie było połączone z premierą książki "50 Osobistości Biznesu". Gala przyciągnęła wielu znakomitych gości, w tym przedstawicieli świata biznesu, kultury oraz mediów, którzy swoją obecnością wspierali szczytny cel.

Podczas gali nie zabrakło wzruszających momentów, inspirujących przemówień oraz okazji do nawiązania cennych kontaktów. Goście mieli również możliwość zakupu książki "50 Osobistości Biznesu" na miejscu, przyczyniając się tym samym do wsparcia Fundacji. W programie wieczoru znalazły się także licytacje charytatywne, występy artystyczne oraz kolacja, która stała się doskonałą okazją do networkingu i wymiany doświadczeń.

W jej trakcie, przedstawiciele Rak’n’Roll podsumowali dotychczasowe osiągnięcia fundacji. Przypomnieli, że w ciągu ostatnich 15 lat udało się zrealizować wiele ważnych projektów, które przyniosły realną pomoc chorym na raka. Niestrudzenie wspiera ona osoby walczące z rakiem, prowadzi działania promujące profilaktykę oraz edukuje społeczeństwo na temat nowotworów. Dzięki takim inicjatywom, jak gala oraz publikacja książki, wspólnie przyczyniamy się do niesienia realnej pomocy potrzebującym i szerzenia świadomości na temat walki z rakiem.

Zachęcamy do zakupu książki "50 Osobistości Biznesu" oraz do wspierania Fundacji Rak’n’Roll. Wygraj Życie! Razem możemy zdziałać wiele dobrego i dać nadzieję tym, którzy jej najbardziej potrzebują.