Zakłady produkcyjne

Firma U Jędrusia rozwija się bardzo dynamicznie. Obecnie posiadamy 3 zakłady produkcyjne w Morawicy oraz Wieliczce.

Zakład produkcyjny nr 1 i 3 w Morawicy

Zakład Produkcyjny nr 1 w Morawicy działa od 2007 roku i jest jednym z najnowocześniejszych zakładów sektora chłodzonych dań gotowych w Polsce. Jego działalność skupia się na produkcji pierogów, krokietów, sajgonek, klusek i innych wyrobów garmażeryjnych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy nasza działalność w Morawicy znacząco się rozwinęła.
W 2021 roku powstał tu Zakład Produkcyjny nr 3, wyposażony w kolejne innowacyjne linie produkcyjne. Do użytku oddano 21 tys. m2 dodatkowej powierzchni, która w dużej mierze została przygotowana pod produkcję pierogów premium, naleśników oraz innych wyrobów garmażeryjnych.

Zakład Produkcyjny nr 2 w Wieliczce

Zakład Produkcyjny nr 2 w Wieliczce uruchomiono w 2013 roku. Został on wyposażony w nowoczesny park maszynowy, m.in. automatyczne linie pozwalające na smażenie przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu. W Wieliczce przygotowujemy, konfekcjonujemy i pakujemy szeroki asortyment dań gotowych, m.in. butter chicken, zielone curry z ciecierzycą, placki ziemniaczane z gulaszem węgierskim oraz kotlet mielony z puree i buraczkami.