Piknik Rodzinny U Jędrusia 2024

W niedzielę, 30 czerwca 2024 r. odbył się kolejny Piknik Rodzinny U Jędrusia, który zgromadził ponad 1600 osób.
W niedzielę, 30 czerwca 2024 r. odbył się kolejny Piknik Rodzinny U Jędrusia, który zgromadził ponad 1600 osób. Piękna pogoda, która towarzyszyła nam w tym dniu, sprawiła, że wszyscy uczestnicy mogli w pełni cieszyć się pełnym atrakcji i rozrywki wydarzeniem.
Do wzięcia udziału w pikniku, jak co roku, zaprosiliśmy wszystkich pracowników firmy U Jędrusia wraz z rodzinami oraz w ramach wspierania lokalnej społeczności, uczniów Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Morawicy, a także okolicznych mieszkańców.

Na gości, zarówno tych najmłodszych, jak i tych trochę starszych, czekało wiele atrakcji oraz pyszny poczęstunek.

Wśród atrakcji można było znaleźć eurobungee, dmuchańce, które były nie lada gratką dla dzieci, zapewniając im godziny skakania i śmiechu. Wioska indiańska z grami i zabawami przyciągała małych odkrywców, którzy z zapałem uczestniczyli w różnorodnych konkurencjach i zadaniach. Gry rodzinne z kolei integrowały rodziny, pozwalając im wspólnie spędzać czas i rywalizować w przyjaznej atmosferze.

Uczestnicy mieli również możliwość odpoczynku w strefie chillout, gdzie można było zrelaksować się na wygodnych leżakach lub usiąść ze znajomymi przy stołach pod namiotem przy pysznym posiłku. Na Pikniku serwowano pyszne kiełbaski oraz kurczaka z grilla, aromatyczne pierogi oraz tradycyjny bigos. Nie zabrakło także owoców, drożdżówek, napojów oraz pysznych lodów, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.
Cały piknik upłynął w radosnej i rodzinnej atmosferze, pełnej śmiechu, zabawy i wspólnego spędzania czasu. Było to niezapomniane wydarzenie, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie! Wasza obecność i entuzjazm sprawiły, że to wydarzenie było wyjątkowe. Szczególne podziękowania należą się naszym pracownikom, którzy przyczynili się do organizacji pikniku, strażakom z OSP Morawica, którzy zapewnili bezpieczeństwo tego dnia, Wójtowi oraz Gminie Liszki za udostępnienie terenu boiska, na którym mogliśmy się wspólnie bawić.

Do zobaczenia na kolejnym Pikniku Rodzinnym U Jędrusia!