Spotkajmy się na targach Alimentaria 2024!

Z ogromną radością informujemy, że U Jędrusia weźmie udział jako wystawca w targach Alimentaria w Barcelonie.
Z ogromną radością informujemy, że U Jędrusia weźmie udział jako wystawca w targach Alimentaria w Barcelonie, jednym z największych wydarzeń w branży spożywczej w Europie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych klientów, partnerów biznesowych oraz entuzjastów dań gotowych do odwiedzenia naszego stoiska B524, które znajduje się w hali numer 2, w dniach 18-21 marca 2024 w BARCELONIE, Recinto Gran Via - miejscu, gdzie smaki spotykają innowacje.

Targi Alimentaria to niepowtarzalna okazja, aby bezpośrednio nawiązać nowe kontakty, podyskutować o aktualnych trendach w branży oraz przyszłości sektora spożywczego. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy program degustacji, który umożliwi osobiste doświadczenie wyjątkowości i najwyższej jakości naszej oferty. To także doskonała szansa, aby osobiście spotkać się z naszym zespołem, wymienić doświadczeniami i omówić potencjalne możliwości współpracy i rozwoju.

Nie przegap wyjątkowej okazji, aby dowiedzieć się więcej o naszych nowościach oraz czerpać inspiracje z globalnych trendów i innowacji w branży spożywczej. Zapraszamy do wspólnego odkrywania przyszłości żywności i nawiązywania nowych, wartościowych relacji biznesowych.

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Wami. Do zobaczenia w Barcelonie!