U Jędrusia wspiera krakowskie schronisko

Pragniemy podzielić się z Wami ostatnią inicjatywą jaką była zbiórka darów dla podopiecznych KTOZ!
Pragniemy podzielić się z Wami ostatnią inicjatywą jaką była zbiórka darów dla podopiecznych Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami!
W dniach 23-27 marca w firmie U Jędrusia odbyła się zbiórka darów na rzecz Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami działającego na terenie Schroniska przy ulicy Rybnej 3 w Krakowie. Zbiórka zorganizowana została z inicjatywy naszego Prezesa, Macieja Krupińskiego, który z okazji swoich urodzin poprosił, aby zamiast upominków oraz kwiatów, które otrzymywał do tej pory, wspomóc tych, którzy tego potrzebują. Jako, że Pan Prezes jest miłośnikiem zwierząt, to zaproponował, aby obdarować prezentami naszych czworonożnych przyjaciół z Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników we wszystkich trzech zakładach produkcyjnych, udało nam się zebrać znaczną ilość karmy, zabawek, legowisk oraz innych niezbędnych artykułów dla potrzebujących zwierząt.
Przekazanie darów do Schroniska odbyło się w czwartek 11 kwietnia. Wzięli w nim udział Prezes Maciej Krupiński, Członek Zarządu Anna Skalska, Dyrektor Operacyjny Sylwester Pychyrek oraz nasi pracownicy – Sylwia Brzóska, Julia Jarocka, Ireneusz Drelewski oraz Dawid Kosik. W tym wyjątkowym dniu nie mogło oczywiście zabraknąć krótkiego oprowadzenia po schronisku, podczas którego mieliśmy okazję przyjrzeć się warunkom, w jakich żyją podopieczni.
Jednym z filarów naszej firmy jest troska o tych, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Rozumiemy, jak wiele zwierząt trafia rocznie do schronisk w całym kraju i jak bardzo ważna jest pomoc takim placówkom. Dlatego cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w ich niewątpliwie trudnej, lecz bardzo szlachetnej pracy.

Działania charytatywne stanowią integralną część naszej firmy. Zbiórka darów dla schroniska była nie tylko wyrazem naszego zaangażowania społecznego, ale także potwierdzeniem naszych głębokich wartości i troski o dobro zwierząt w potrzebie.

Razem z naszymi pracownikami będziemy kontynuować działania na rzecz dobra zwierząt. Dziękujemy wszystkim za udział w tej pięknej akcji i zachęcamy do dalszego angażowania się w inne działalności dobroczynne na rzecz potrzebujących.