Zastępca Kierownika Działu Marketingu

Morawica biuro

Zakres obowiązków

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii marketingowej firmy.
  • Opracowywanie i nadzór nad budżetem marketingowym.
  • Nadzór oraz współpraca z dostawcami zewnętrznymi (np. agencjami reklamowymi).
  • Monitorowanie potrzeb Klientów i bieżących trendów w branży.
  • Analizowanie rynku i działań marketingowych konkurencji.
  • Planowanie i koordynowanie pracy działu marketingu.
  • Wsparcie Działu Sprzedaży.
  • Współpraca z grafikiem w zakresie opracowywania projektów opakowań produktów i etykiet oraz projektów graficznych o różnym przeznaczeniu.
  • Akceptacja wydruków próbnych etykiet, opakowań oraz innych materiałów reklamowych.
  • Reprezentowanie spółki na targach oraz wydarzeniach branżowych, także poza miejscem zamieszkania.
  • Koordynacja i obsługa wydarzeń realizowanych przez spółkę m.in. targów (krajowych i zagranicznych), imprez organizowanych lub sponsorowanych przez firmę.
  • Planowanie i przygotowywanie materiałów prasowych, w tym: informacji prasowych, relacji, wywiadów itp.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów marketingowych w modelu B2B (poparte konkretnymi sukcesami).
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe).
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Wiedza z zakresu SEO, digital marketingu, PR, reklamy ATL i BTL.
  • Znajomość mediów tradycyjnych i społecznościowych.
  • Biegła obsługa narzędzi analitycznych i marketingowych.
  • Samodzielność, kreatywność, nastawienie na rozwój.
  • Odpowiedzialność za powierzone obowiązki.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Inicjowanie i rekomendowanie nowych działań marketingowych.
  • Pozytywne nastawienie i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Znajomość branży spożywczej.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacja ciekawych projektów.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy – telefon i laptop służbowy.
  • Pakiet benefitów – dofinansowanie karty MultiSport, prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe PZU, paczki okolicznościowe na święta, zniżki na produkty firmowe.
  • Program poleceń pracowniczych - 2x500zł.
  • Finansowa nagroda roczna.
Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Prześlij nam swoje CV.

Możesz też skorzystać z systemu erecruiter

przejdź do erecruiter

Dane kontaktowe

Pole wymagane
Rozmiar pliku nie może być większy niż 8MB
Polityka prywatności
T_CORPO_FORM_ERROR_WORK_AGREE_2
T_CORPO_FORM_ERROR_WORK_AGREE_3